انتخابی هوشمندانه

شیر الکترونیکی کیسم سری 700

برای دستیابی به یک کیفیت عالی هیچ شانس و اتفاقی در کار نخواهد بود. علم و تلاش بلند مدت همکاران ما در کیسم، نهایتا منجر به تولید شیر الکترونیکی چشمی هوشمندی شده است که فراتر از نمونه‌های مشابه ایرانی و خارجی عمل می‌کند.

کیسم سری 700

صرفه جویی در مصرف آب تا 70%
افزایش بهداشت و پاکیزگی تا 100%
قابلیت نور پردازی در آب

گالری تصاویر کیسم سری 700

4 رنگ موجود برای این محصول

  • کروم
  • سفید
  • طلا مات
  • طلا براق

برخی قابلیت‌های کیسم سری 700

نصب آسان
تغذیه با باتری 6 ولت
تنها 1100 گرم

مشخصات فنی کیسم سری 700

موارد و مكان مورد استفاده:

شیر الکترونیکی چشمی هوشمند کیسم در منازل، بیمارستان‌ها، ساختمان‌هاي بلند (به دلیل کاهش فشار آب) ادارات
ومراکزی که رعايت بهداشت شخصي و صرفه جويی اهمیت دارد، قابل استفاده می‌باشد.

خدمات پس از فروش:

نصب و راه اندازی

18 ماه ضمانت

خدمات و پشتیباني مادام العمر

شیرآلات الکترونیکی چشمی کیسم به چه صورت عمل می‌کند؟

 

اساس کار شیر الکترونیکی چشمی هوشمند کیسم، بر مبنای ارسال و دریافت نور مادون قرمز است. به این صورت که با قرار گرفتن دست در میدان تشخیص سنسور شیر، شیر هوشمند به صورت اتوماتیک جریان آب را به کار می‌اندازد. به عبارت دیگر فرآیند تماما به صورت الکترونیکی بوده و بدون تماس دست به جهت فشردن دکمه یا باز کردن اهرم صورت می‌گیرد.

 

صرفه جویی در مصرف آب

 

از مزایای دیگر شیر الکترونیکی چشمی هوشمند کیسم، صرفه جویی در مصرف آب به میزان بیش از 70 درصد نسبت به شیرهای معمولی و بهینه بودن مصرف برق نسبت به سایر نمونه‌های مشابه است.
در شیرهای هوشمند کیسم، تقلیل افت فشار آب در طبقات بالایی ساختمان به میزان 70 درصد شیرهای آب معمولی است؛ این اتفاق باعث می‌شود افت فشار آب نیز به نسبت کمتر شود. شیرهای الکترونیکی کیسم، با در نظر گرفتن موغوب‌ترین کیفیت ممکن همواره بهینه‌ترین مصرف انرژی را نیز به ارمغان می‌آورد.

 

عیب‌یابی خودکار

 

از دیگر ویژگی‌های مهم شیر الکترونیکی کیسم، عیب‌یابی هوشمند آن است. در صورت بروز هرگونه مشکلی در مدار یا قرار گرفتن جسم ثابت در مقابل سنسور چشمی، دستگاه به طور کاملا خودکار برق قسنت‌های الکترونیکی و مکانیکی را قطع می‌کند تا مشکل به وجود آمده برطرف شود و سپس دستگاه مجددا ریست خواهد شد.

 

واکنش هوشمندانه به دست

 

یکی از خاص‌ترین مشخصه‌های شیر الکترونیکی کیسم، قابلیت تخمین مسیر دست است. به واسطه الگوریتم پیچیده‌ای که در طراحی این محصول به کار گرفته شده، به محض قرار گرفتن دست در مقابل سنسور، با ارسال پالس‌های اضافی، امکان حدس زدن مسیر دست به وجود می‌آید. این اتفاق موجب جلوگیری از قطع و وصل جریان آب در حین استفاده از آن می‌شود.
همچنین دامنه شیر الکترونیکی به صورت هوشمند و با تخمین فاصله دست با آبریز توسط کاربر تنظیم می‌شود.

 

طراحی ویژه

 

به لحاظ بصری و زیبایی ظاهری، سعی شده که سلایق مختلف در نظر گرفته شود. با فراگیر شدن دکوراسیون مدرن در منازل، ادارات و سایر اماکن، حتی جزئیات یک شیر آب نیز مهم شمرده می‌شوند. بنابراین، ما در کیسم با در نظر داشتن این اهمیت تلاش بر طراحی ظاهری مدرن و منحصر به فرد داشته‌ایم. شیرهای هوشمند کیسم، با قابلیت نورپردازی در آب فراتر از زیبایی ظاهری عمل می‌کند. قابلیتی که به طور دلخواه قابل فعال و غیر فعال کردن است.

 

عملکرد فنی


تمامی شیرآلات الکترونیکی کیسم در سه فشار نیم بار ، چهار بار و هشت بار تست شده و به صورت پیش فرض با باتری کار می‌کند. جریان مصرفی حالت آماده به کار شیر 20 الی 30 میکروآمپر می‌باشد که به صورت معمول چهار الی پنج سال نیاز به تعویض باتری ندارد. قابلیت استفاده هم زمان از برق و باتری در شیر الکترونیکی کیسم تمامی نیازهای مصرف کننده را بر آورده می‌کند.

 

شیر الکترونیکی چشمی هوشمند کیسم، تقریبا تمامی نیازهای مخاطبین خود را برآورده می‌ماید. استفاده آسان، سادگی نصب و سهولت در نگهداری و داشتن استحكام لازم در مقابل ضربات ناگهانی در عین زیبایی و ظرافت از ویژگیهای این دستگاه می‌باشد

 

 

ارتباط با کیسم