شرکت فناوران کیسم

فعالیت تولید شیرآلات الکترونیکی از سال 1376 آغاز کردید که در ابتدا با ساخت نمونه‌های پدالی شروع شد. پس از گذشت مشکلات فراوان، نمونه‌های الکترونیکی نیز به آن اضافه گردید و نهایتا پس از انجام آزمایشات گوناگون به بهره‌برداری رسید.

شرکت فن آوران کیسم در سال 1383 موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع شیر آب هوشمند مجهز به سنسورهای پایرو گردید. این شرکت پس از تست و بررسی در آزمایشگاه هیدرولیک آب و فاضلاب شهر تهران، فعالیت خود را در زمینه تولید این محصول آغاز نمود.

در سال 1386 شرکت فن آوران کیسم موفق به دریافت گواهی نامه شرکت‌های دانش بنیان از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گردید و در سال 1390 در لیست شرکت‌های ستاد آب و خشکسالی محیط زیست، معاونت علم و فن‌آوری نهاد ریاست جمهوری قرار گرفت. این گواهی ارزشمند گام موثری برای رفع مشکلات کم آبی کشور و حفظ محیط زیست است.

هم اکنون تمام مراحل تولید این محصول اعم از طراحی، محاسبه، ریخته‌گری، آب‌کاری و مونتاژ بُرد الکترونیکی کاملا در داخل کشور و با استفاده از امکانات داخلی انجام می‌شود. لازم به ذکر است که این فرآیند در شرکت کیسم، به عنوان اولین و تنها تولیدکننده 100 درصد داخلی شیرآلات الکترونیکی در بازه وسیع جغرافیایی چین تا آلمان صورت می‌پذیرد.