به گروه کیسم

خـوش آمـدید

با ما برنده بودن را تجربه کنید

شیرآلات الکترونیکی کیسم

اساس کار شیر الکترونیکی چشمی هوشمند کیسم، بر مبنای ارسال و دریافت نور مادون قرمز است. به این صورت که با قرار گرفتن دست در میدان تشخیص سنسور شیر، شیر هوشمند به صورت اتوماتیک جریان آب را به کار می‌اندازد. به عبارت دیگر فرآیند تماما به صورت الکترونیکی بوده و بدون تماس دست به جهت فشردن دکمه یا باز کردن اهرم صورت می‌گیرد.

100% بهبود در وضعیت بهداشت

70% صرفه‌جویی در مصرف آب

کیسم چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

“شرکت دانش بنیان کیسم با اتکا بر دانش مهندسین ایرانی در زمینه طراحی و تولیدات صنعتی به ویژه شیرآلات الکترونیک فعالیت می‌کند”

شرکت دانش بنیان چیست؟
شرکت‌های دانش بنیان، موسسات خصوصی هستند که در راستای پیشرفت و رشد همزمان دانش و ثروت فعالیت می‌کنند. تلاش برای دست‌یابی به اهداف علمی با تمرکز ویژه بر نوآوری، اختراع جزیی جدایی ناپذیر از این شرکت‌ها است. تجاری سازی فعالیت انجام شده به عنوان نتیجه مناسب از شرکت دانش بنیان خواهد بود که رشد اقتصاد در محدوده درون سازمانی و کشوری خواهد انجامید.
تخصص ما چیست؟
به واسطه دانش و تجربه چند ساله در زمینه طراحی و تولید صنعتی، تلاش ما بر عرضه یک محصول مدرن است. صنعت راهی برای تبدیل علم و مهارت به رفاه آسایش است. اما در این میان توجه به حفظ محیط زیست چیزی فراتر از مهارت را می‌طلبد. کیسم توان خود را برای دستیابی به چنین تخصصی استفاده می‌کند.
اعتبار ما برای شما
ایجاد یک اعتبار نیاز به رعایت تعهدات در طول زمان دارد. به این ترتیب است که یک برند به واسطه پشتوانه و تاریخش به محبوبیت و اعتماد دست پیدا می‌کند. ما در کیسم همواره در تلاشیم که چنین اعتمادی را برای مشتریان ایجاد کنیم. تضمینی که برای رضایت خاطر شما و دلگرمی ما به کار می‌آید. یک معامله برد برد در راستای دستیابی به رضایت دوجانبه، قطعا از اصولی است که در کیسم به آن پایبند خواهیم بود.

رنگی زندگی کنید

در نظر داشتن نیاز مشتریان برای طراحی و تولید یک کالای مناسب از پیش‌نیازهای اصلی آن است. علاوه بر این، طراحی صنعتی بر پایه چنین جزییاتی شکل می‌گیرد و نهایتا مسیری بهتر در پیش روی طراحان قرار می‌گیرد. حتی پس از تولید نهایی محصول نیز فرآیند تصحیح و بازطراحی ادامه پیدا می‌کند. در این میان اضافه کردن خلاقیت و نوآوری به محصول به طور قطع منجر به افزایش رضایت نیز خواهد شد. قطعا برای هر محصول علاوه بر کاربرد و عملکرد مناسب آن، ظاهر و زیبایی از اهمیت بسیاری برخوردار است. به ویژه که محصول جزیی از دکوراتیو یک اتاق نیز باشد. کیسم با افزودن نورپردازی درون آب به شیرهای الکترونیک، علاوه بر جنبه کاربردی به زیبایی و شیک بودن آن نیز وجهه متفاوتی داده است. تمایزی با سایر محصولات که نهایتا می‌تواند به ایجاد یک هارمونی در محیط شما منجر شود.

نورپردازی در آب
سابقه‌ای درخشان

کیفیتی تضمین شده!

15 ماه گارانتی تعویض
خدمات پس از فروش مادام العمر
نصب آسان
در راستای بهداشت فردی
در راستای بهداشت فردی
سعی ما در کیسم این است که با رعایت موارد بهداشتی به بهبود شرایط سلامت و بهداشت افراد جامعه کمک کنیم
برای دوران کرونا
برای دوران کرونا
استفاده از خدمات تاسیساتی کیسم برای وضعیت همه گیری ویروس کرونا کاملا مناسب خواهد بود
رفاه و آسایش
رفاه و آسایش
با پیشرفت تکنولوژی به صورت همیشگی زندگی و سبک زندگی ما نیز دستخوش تغییراتی می‌شود